Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Здійснення студентами вибору освітніх компонентів для персоналізації професійного становлення

Шановні здобувачі 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта», з 20 по 27 листопада ви маєте змогу обрати собі для вивчення в 2 семестрі вибіркові дисципліни!!!

22 та 23 листопада 2023 відбулися зустрічі з магістрами 1 курсу денної та заочної форм навчання ОПП «Початкова освіта».

Вибіркові 1мг по 11.23 1

Консультативні зустрічі були організовані завідувачкою кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, проф. Матвієнко Оленою Валеріївною та гарантом ОПП, доц. Коханко Оксаною Григорівною з метою ознайомлення здобувачів магістерського рівня з процедурою вибору вибіркових дисциплін на 2 семестр поточного навчального року.

Вибіркові 1мг по 11.23 1

З вітальним словом до учасників звернулася проф. Матвієнко О.В. Вона побажала студентам зробити оптимальний та вдумливий вибір, який дозволить їм продуктивно поглибити свій професійний рівень. На вивчення вибіркових дисциплін у навчальному плані відводиться не менше 25 %. Це дозволяє кожному студенту будувати індивідуальну освітню траєкторію та вивчати ті питання, що йому цікаві для поглиблення свого загального розвитку та професійного становлення.

Вибіркові 1мг по 11.23 1

Гарант ОПП «Початкова освіта» Коханко О.Г. звернула увагу студентів на те, що силабуси усіх вибіркових дисциплін розміщені на сайті педагогічного факультету і наголосила на важливості для студентів з їх ознайомленням.

Вибіркові 1мг по 11.23 1

Під час зустрічей викладачами педагогічного факультету було презентовано вибіркові дисципліни та їх короткий зміст (доц. Пугач Ю.М. «Академічне письмо»; доц. Чайченко В.Ф. «Основи педагогічних вимірювань та моніторингу якості початкової освіти»; доц. Бернацька О.В. «Ділова іноземна мова»; доц. Чабайовська М.І. «Навчання письма в НУШ»; доц. Комогорова М.І. «Іноземна мова (професійного спрямування)» та асист. Карпенко О.В. «Основи геоінформатики в початковій школі»).

Вибіркові 1мг по 11.23 1

Куратори груп (доц. Тесленко Т.В., доц. Лук’янчук С.Ф. та ст.викл. Губарєва Д.В.) познайомили студентів з процедурою вибору дисциплін у електронній ПС-системі університету та відповіли на численні запитання здобувачів. Дуже цінною була допомога магістрантки 1 курс та представниці студентського парламенту Анастасії Щербатюк, яка продемонструвала студентам як правильно ввійти у ПС-систему, як зареєструватися та зробити процедуру вибору дисциплін.

Бажаємо всім здобувачам зробити обдуманий вибір та отримати максимальну користь від вивчення вибіркових освітніх компонентів!!!