Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Вебінар «Формування основ природничої та громадянської компетентностей учнів початкової школи засобами електронних навчальних посібників» (7.12.23)

Шановні студенти!

У межах неформальної освіти ви маєте чудову нагоду пройти курс «Формування основ природничої та громадянської компетентностей учнів початкової школи засобами електронних навчальних посібників», який відбудеться 7 грудня (четвер) о 17:00.

У програмі курсу:

1. Структура природничої та громадянської компетентностей, підходи до їх формування в молодших школярів у сучасній практиці НУШ.

2. Особливості роботи з електронним кабінетом вчителя, учнів та батьків від ДНВП «Картографія».

3. Дидактичний потенціал електронного навчального посібника «Я досліджую світ» (1-4 клас) для формування природничої компетентності учнів.

4. Роль атласу «Я досліджую світ. Суспільство. Історія. Культура» (3–4 клас) для формування основ громадянської компетентності учнів.

Захід організовано в межах співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та ДНВП «Картографія».

Запрошуємо до участі!

Інформаційний лист↓