Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Триває цикл семінарів «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів»

14 листопада продовжено цикл науково-методичних семінарів для вчителів початкової школи «Дидактичні можливості картографічних посібників для формування ключових компетентностей молодших школярів»

За сприяння завкафедрою професора Олени Матвієнко та професора Валентини Вітюк ця зустріч стала особливо розмаїтою географічно. Так, учасниками вебінару  стали викладачі, вчителі, студенти, методисти ВІППО з таких куточків країни: Волинський національний університет імені Лесі Українки (проф. Вітюк В.В., доц. Буднік С.В.), Рівненський державний гуманітарний університет (доц. Суржук Т.Б.), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (проф. Романюк С.З.), Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (проф. Федій О.А.), Криворізький державний педагогічний університет (доц. Павлик О.А., доц. Лисогор Л.П.), Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Романова О.В.).

Семінари Картографія 14.11.2023 1

Незважаючи на майже тригодинну тривогу, учасникам вдалося плідно попрацювати після її завершення і дізнатися про нові сучасні навчальні картографічні посібники для дошкільнят та початківців, опанувати особливості роботи з Е-Кабінетом у контексті онлайн та офлайн навчання, обговорити чимало ідей щодо використання атласів, карт та навчального електронного посібника «Я досліджую світ» у процесі навчання молодших школярів та партнерської взаємодії з батьками.

Усі учасники висловили свої думки щодо конструктивності зустрічі і можливостей подальшої співпраці у цьому напрямі, зокрема, залучення більшої кількості студентства у рамках неформальної освіти.

Доповідачі вебінару: доктор педагогічних наук, професор Тетяна Васютіна, завідувач відділу маркетингу ДНВП «Картографія», кандидат географічних наук, доцент Вікторія Лепетюк.

Семінари Картографія 14.11.2023 1