Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри На вебінарі «Формування основ природничої та громадянської компетентностей учнів початкової школи засобами електронних навчальних посібників»

7 грудня кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки (завкафедрою професор Олена Матвієнко) спільно з Факультетом педагогічної освіти та соціальної роботи Волинського національного університету імені Лесі Українки (гарант професор Валентина Вітюк) та ДНВП «Картографія» (головний редактор доцент Віталій Остроух) провели вебінар у межах неформальної освіти для майже 100 студентів-майбутніх учителів початкової школи на тему «Формування основ природничої та громадянської компетентностей учнів початкової школи засобами електронних навчальних посібників».

Доповідач професор Тетяна Васютіна ознайомила присутніх зі структурою природничої та громадянської компетентності та підходами до їх формування в молодших школярів у сучасній практиці НУШ, особливостями роботи з електронним кабінетом вчителя, учнів та батьків від ДНВП «Картографія», дидактичним потенціалом електронного навчального посібника «Я досліджую світ» (1–4 клас) для формування основ природничої компетентності учнів, можливостями атласу «Я досліджую світ. Суспільство. Історія. Культура» (3–4 клас) для формування основ громадянської компетентності учнів.

Щирі схвальні та захоплені відгуки слухачів за результатами роботи вебінару надихають організаторів на нові ідеї в межах співпраці між нашими ЗВО та ДНВП «Картографія».

Картографія 7.12.23 1