Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Запрошуємо на Благодійний захід на підтримку ЗСУ «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ З АНАТОЛІЄМ ДЕМЧУКОМ»

У рамках освітньої-професійної програми «Педагогіка дозвілля» кафедри педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова 9.11.2023 року о 13:00 у Національному музеї літератури України (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького 11, ст. метро Театральна) відбудеться Благодійний захід на підтримку ЗСУ (72 ОМБр імені Чорних Запорожців) «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ З АНАТОЛІЄМ ДЕМЧУКОМ» за участі Народного Героя України, народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України, Генерала-осавула Чорноморського козацького війська Анатолія Демчука.

пед.дозвілля 9.11.23

Спеціальні гості програми:

• Заслужена діячка естрадного мистецтва України, доцент кафедри педагогіки УДУ імені Михайла Драгоманова Леся Порядченко
  • Триразовий володар Гран-Прі Едуард Порядченко