Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Представлення освітньої програми «Педагогіка дозвілля» на освітньому кластері «Територія нових можливостей»

8 листопада 2023 року на освітньому кластері «Територія нових можливостей» у Київському палаці дітей та юнацтва відбулося представлення ОПП «Педагогіка дозвілля» кафедри педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. Завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Кушнірук Світлана Анатоліївна, обґрунтувала феномен «дозвіллєвої діяльності» як складову життєдіяльності людини з позиції педагогізації та управління. Вона розкрила мету, спрямованість, особливості та змістові напрями розвитку означеної освітньо-професійної програми.

8.11.23 Пед дозвілля кластер 1

Учасники заходу дізналися про практико-зорінтовану складову ОПП Педагогіка дозвілля: прогнозованими результатами навчання, сферою професійної реалізації випускників, наявними угодами про співпрацю та переліком баз практик. Доповідувачка ознайомила із діяльністю “Івент-майстерні” кафедри, що є віртуальним центром ОПП та інтерактивною формою неперервного зв’язку зі стейкхолдерами, зворотного зв’язку зі здобувачами та випускниками. До уваги слухачів запропоновано характеристику обов’язкових та вибіркових освітніх компонентів програми та їх компоративний аналіз у вибірці навчальних планів 2018 та 2022 років.

8.11.23 Пед дозвілля кластер 18.11.23 Пед дозвілля кластер 1

Особливою зацікавленістю відзначилося представлення Світланою Анатоліївною перспектив розвитку ОПП «Педагогіка дозвілля» кафедри педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

8.11.23 Пед дозвілля кластер 18.11.23 Пед дозвілля кластер 1

Довідка:

🗣Освітній кластер – це платформа для обміну досвідом, спілкування і підтримки професійного розвитку педагогів, поширення кращих практик діяльності. Більше про подію за покликанням: https://www.facebook.com/groups/vnmrdo/permalink/1949183698816230/