Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Практика студентів на базі міжнародного дитячого центру «Артек»

Практика студентів на базі міжнародного дитячого центру «Артек»

З 25 вересня до 19 жовтня 2023 року студенти 4 курсу спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки ОПП «Педагогіка дозвілля» проходили виробничу фахову практику на базі міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14 лінія). Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Войналович Олександра Олександрівна.

Упродовж практики студенти мали можливість ознайомитися із теоретико-практичними основами методики організації культурно-освітньої дозвіллєвої діяльності, набути вмінь управління анімаційно-рекреаційним проєктами, навичок культорганізатора в умовах тимчасового виховного середовища.

Артек 2023 1