Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри XVI-й Всеукраїнський Науково-практичний семінар молодих науковців «ОСВІТНІ СИСТЕМИ: ТРАДИЦІЯ, ІННОВАТИКА»

27 жовтня 2023 р. кафедрою педагогіки Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова було проведено XVI Всеукраїнський Науково-практичний семінар молодих науковців «ОСВІТНІ СИСТЕМИ: ТРАДИЦІЯ, ІННОВАТИКА», у ході якого організовано тематичну наукову дискусію «Проєктування відкритого освітньо-наукового простору університету».

Семінар Проєктування ВОНПУ 27.10.23 2

Серед напрямів дискусії: формування відкритого освітньо-наукового простору магістерських і докторських програм; контекстно-наукові та інформаційно-комунікативні технології у забезпеченні освітнього середовища педагогічної магістратури, аспірантури, докторантури; особливості проєктування емпіричних досліджень в освітніх магістерських і PhD-програмах; моделювання наступності підготовки «магістрат-докторат».

У Програмі наукового-практичного семінару було заявлено понад 70 наукових тем.

Учасників семінару привітав декан педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова професор Т.О. Олефіренко.

Семінар Проєктування ВОНПУ 27.10.23 2

Модератори наукової дискусії: Дем’яненко Н.М., доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і Вишківська В.Б., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. Секретар-координатор – Силенко Ю.В., аспірант ОНП 015 Професійна освіта, асистент кафедри педагогіки.

Семінар Проєктування ВОНПУ 27.10.23 2

У ході семінару виступили: Н.М. Дем’яненко, доктор педагогічних наук, професор; С.А. Кушнірук, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки; В.Б. Вишківська, кандидат педагогічних наук, доцент; І.І. Шкурко, кандидат педагогічних наук, професор; Т.Е. Швець, кандидат педагогічних наук, докторант ОНП 011 Освітні, педагогічні науки; А.Ю. Тригуб, аспірант ОНП 015 Професійна освіта; К.В. Кохан, магістрантка ОПП 011 «Педагогіка вищої школи».

Семінар Проєктування ВОНПУ 27.10.23 2

В обговоренні прозвучали повідомлення магістрантів ОПП 011 «Педагогіка вищої школи» – Гаврюк Л.О., Галети О.В., Олійник В.А., Хмари Т.С., Чайчук Д.Д., Шокало О.І.

Семінар Проєктування ВОНПУ 27.10.23 2

За матеріалами Науково-практичного семінару «ОСВІТНІ СИСТЕМИ: ТРАДИЦІЯ, ІННОВАТИКА» («Проєктування відкритого освітньо-наукового простору університету») заплановано підготовку збірки в електронному форматі.