Ви тут:  Головна Події День української писемності та мови на #ПФ_НПУ

День української писемності та мови на #ПФ_НПУ

Сьогодні українці святкують День української писемності та мови. Це свято є справжньою даниною одному з найцінніших надбань, яке створене й залишене нам нашими попередниками – нашій мові, яка є живим організмом, що розвивається за своїми законами, передається від покоління до покоління і об’єднує минуле й прийдешнє. Цінуймо цей скарб та його рятівну й відроджуючу властивість.

день укр писемності та мови

Дякуємо талановитим і творчім студентам педагогічного факультету, які долучилися до свякувань Дня української писемності та мови на #ПФ_НПУ і стали активними учасниками нашого флешмобу «Мова єднає», метою якого є популяризація української мови та грамотності, виховання поваги до рідного слова, бажання любити рідну мову, знати й шанувати свою історію та культуру.

🎥 Ще більше відео за хештегом #ПФ_НПУ()