Ви тут:  Головна Події ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-ГРУП З ГЛИБИННОЇ ПСИХОКОРЕКЦІЇ

ПРОВЕДЕННЯ ОНЛАЙН-ГРУП З ГЛИБИННОЇ ПСИХОКОРЕКЦІЇ

На педагогічному факультеті НПУ імені М.П.Драгоманова реалізуються різні напрями підвищення кваліфікації. Усі вони спрямовані, переважно, на побудову професійного іміджу та іміджу організації. Проте становлення іміджу неможливе без здатності пізнання себе та інших людей. Наявність цієї здатності забезпечує ефективність допомоги собі, іншим людям та взаємодопомоги. І тут на допомогу приходить психологія, а саме певні психологічні теорії, методи та прийоми.

clipboard image 468e7e1f5f0ed70c

У жовтні 2021 року розпочато заняття з онлайн-групою АСПП («Активне соціально-психологічне пізнання») для викладачів ЗВО, студентів спеціальності 053 «Психологія» («Практична психологія») як і для всіх охочих пізнати себе. Курс «Активне соціально-психологічне пізнання» входить до Галузевого стандарту МОН з підготовки бакалаврів практичної психології та реалізується в системі онлайн.

онлайн групи глибинна пс кор

Заняття з глибинної психокорекції проходять у дистанційному форматі на платформі Google Meet щосуботи та неділі у листопаді та грудні 2021 року (для бажаючих) впродовж дня, з використанням візуалізованих засобів (іграшки, свічки, комплекс тематичних психомалюнків, репродукції художніх полотен тощо.

Яценко ТpngВедуча – Яценко Тамара Семенівна, академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор кафедри практичної психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Тамара Семенівна – фундаторка вітчизняної психодинамічної теорії та розробниця оптимального варіанту групової психокорекції за методом АСПП, що реалізується як у малих, так і у великих групах учасників (нині в онлайн форматі).

Робота онлайн-групи поєднує як теорію, так і практику. Весь процес глибинного пізнання спирається на наукові здобутки гештальт теорії, як і на гуманістичні основи в єдності із психоаналізом. Заняття ґрунтуються на здібностях психіки до перекодування ідеальної (психічної) реальності в опредметнену, візуалізовану із збереженням інформаційних еквівалентів.

Заняття із глибинної психокорекції сприяють становленню конкурентоздатного фахівця.

онлайн групи глибинна пс кор 3

Додавайтеся до нас у соцмережах:

Facebook: Глубинная психокоррекция: метод АСПП

Instagram: deep_correction (Глибинна психокорекція)

Висловлюємо вдячність усім учасникам онлайн-зустрічей та запрошуємо до творчо-професійної співпраці всіх охочих. Щоб приєднатися до групи звертайтесь за номером: +38 (093) 859-19-55 (Ткаченко Катерина Вячеславівна – аспірантка, магістр практичної психології).