Ви тут:  Головна Події Запрошуємо студентів до участі в олімпіаді з психології

Запрошуємо студентів до участі в олімпіаді з психології

Відповідно до Наказу ректора №53 від 06.02.2024 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2024 році» в УДУ імені Михайла Драгоманова 28 березня 2024 р. на Педагогічному факультеті буде проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Психологія».

Для участі в олімпіаді запрошуються здобувачі вищої освіти спеціальності «Психологія» третього та четвертого курсів ОР «Бакалавр» та першого курсу ОР «магістр».

олімпіада з психології 18.04.23

Олімпіада триватиме упродовж 28 березня з 9:00 до 21:00

у дистанційному форматі на платформі Moodle за лінком:
Кодове слово: психологія

Олімпіада складається з двох частин. Перша частина – тестові завдання. Пропонується 60 тестових завдань, максимальна оцінка за їх виконання 60 балів. Зміст тестових завдань охоплює такі дисципліни: загальна психологія; вікова психологія і психологія розвитку; соціальна психологія; психодіагностика; консультативна психологія. Друга частина – одне завдання комбінованого характеру, для розв’язання якого необхідно використати знання фахових дисциплін: «Психодіагностика», «Консультативна психологія». Максимальна оцінка за його виконання 40 балів.

На виконання завдань олімпіади відводиться 1 год.30 хв.