Ви тут:  Головна Події Запрошуємо на Міжнародну науково-практичну конференцію «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)» (20.03.24)

👥📚🌍 Шановні колеги!

🎊🇺🇦 З нагоди відзначення 190 річниці Українського державного університету імені Михайла Драгоманова маємо за честь запросити Вас до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні освітні технології в системі неперервної освіти: від дошкільної освіти до освіти дорослих (вітчизняний і світовий досвід упровадження)».

УДУ 190 Конф ДО 20.03.24

📍Місце проведення: Український державний університет імені Михайла Драгоманова (м. Київ, вул. Пирогова, 9; аудиторія 231).

📆 Дата проведення: 20 березня 2024 року.

Початок об 11:00.

🏢💻👫🌍 Форма проведення: змішана (offline, online та заочна – за тематичними напрямами).

📌 Приєднатися до зустрічі можна буде за лінком Zoom: https://us02web.zoom.us/j/83168175018?pwd=RExhdDFyckQ1WS9PVGFybXdnMDRyUT09

Код доступу: 750863

📗 Програма конференції в електронному форматі↓pdf

До зустрічі!