Ви тут:  Головна Події Запрошуємо до участі в науково-методичному семінарі «Формування змісту початкової освіти в умовах Нової української школи: досвід і перспективи розвитку»

Шановні освітяни, представники наукової спільноти!

Запрошуємо до участі в науково-методичному семінарі «Формування змісту початкової освіти в умовах Нової української школи: досвід і перспективи розвитку», робота якого запланована на 23 вересня 2021 року.

Формат проведення зустрічі: очно актовій залі гуманітарного корпусу за адресою: м. Київ, вул. Тургенівська, 8/14, 2 поверх) або онлайн (у Google Meet за посиланням <>).

Метою проведення семінару є обговорення питань модернізації Нової української школи, об’єднання зусиль викладачів ЗВО, учителів та майбутніх учителів з різних регіонів України щодо осмислення досвіду, викликів, ідей і рішень з упровадження сучасних освітніх трансформацій Нової української школи.

Реєстрація учасників семінару триватиме з 13:45 до 14:00, обов'язковою є онлайн-реєстрації у гугл-формі за посиланням <>.

Засідання науково-дискусійних платформ розпочнеться о 14:00.

НАУКОВО-ДИСКУСІЙНІ ПЛАТФОРМИ

• Тенденції та виклики початкової освіти в умовах сучасних змін.
  • Особливості формування освітньо-професійних компетентностей майбутніх учителів НУШ.
  • Організація сучасного освітнього простору в контексті реформ НУШ.
  • Реалізація Мовно-літературної освітньої галузі: нові виклики.
  • Природничо-математична освіта в умовах Нової української школи.
  • Мистецька освітня галузь у контексті розвитку soft skills здобувачів початкової освіти.

Чекаємо на зустріч!

Деталі про умови участі, програму семінару, отримання сертифіката (6 годин) → в інформаційному листі <>

Всеукраїнський семінар 23.09.2021