Ви тут:  Головна Події Захист кваліфікаційних робіт на освітній програмі "Образотворче мистецтво"

Захист кваліфікаційних робіт на освітній програмі "Образотворче мистецтво"

22 грудня 2020 року успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів освітньої програми "Образотворче мистецтво". Роботи магістрів оцінював голова комісії підсумкової атестації відомий український графік заслужений працівник культури України доцент кафедри графічних мистецтв Національної академії образотворчого мистецтва Іван Кириченко, член Ради роботодавців факультету педагогіки і психології, художник-педагог, який доклав багато зусиль для вдосконалення магістерської освітньої програми кафедри образотворчого мистецтва.

Цього року до захисту доєдналася головна редакторка журналу "Мистецтво і освіта" Національної академії педагогічних наук України Вікторія Рагозіна, яка як стейкхолдер багато років співпрацює з кафедрою образотворчого мистецтва, відкриваючи дорогу в науку для нових молодих науковців кафедри. Особливу увагу стейкхолдерів привернули диплом Світлани Коваль, яка розробила оригінальний дизайн для навчального посібника з акварельного живопису, професійні пейзажні твори Олександри Падушиної, Ольги Сас, Олександри Пліс, а також сміливе поєднання друкованих технік у роботі Анастасії Морозової. Захист кваліфікаційних робіт став ґрунтовною дискусією щодо перспектив художньої освіти, її розвитку в нашому університеті.

Знімок екрана о 09.35.23

Коваль Сjpg