Ви тут:  Головна Події З новими силами вриваємося в другий семестр 🫶

З новими силами вриваємося в другий семестр 🫶

Наша педагогічна родина щиро вдячна ректорові Віктору Андрущенку та деканові Тарасу Олефіренку за можливість набратися сил та відпочити. Студентський парламент та актив першачків Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова мали можливість відвідати Сонячне Закарпаття.

Сонячне Закарпаття ПФ УДУ

Під час подорожі ми не лише насолоджувалися краєвидами та знайомилися з культурою регіону, а й підтримували дружні стосунки в нашій драгоманівській родині. Захоплюючі екскурсії та пригоди перетворили нашу поїздку на незабутні спільні моменти, які ми будемо з вдячністю пригадувати.

Тепер, заряджені позитивною енергією, ми відчуваємо, що ніщо не зупинить нас на шляху до нових перемог та досягнень. Вперед до нових вершин разом із нашою дружною та наполегливою командою!

Щиро вдячні голові Первинної профспілкової організації студентів Станіславу Цибіну та керівниці Центру гуманітарної та молодіжної політики університету Тамілі Новіцькій за невтомну підтримку та організацію подій, які допомагають зміцнювати нашу спільноту та надають нам можливості для розвитку та самовираження.