Ви тут:  Головна Події З Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

З Міжнародним днем жінок і дівчат у науці!

Шановні колежанки! Вельмишановні науковиці, докторантки, аспірантки та студентки! Чарівні та цілеспрямовані жінки та дівчата педагогічного факультету!

11 лютого 2024 року світ уже вдев’яте відзначає Міжнародний день жінок і дівчат у науці – символічну дату, яка утверджує рівний доступ жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки й інновацій.

Сьогоднішнє свято є надзвичайною нагодою згадати і вшанувати неймовірні досягнення жінок на нашому факультеті та в усьому світі. Для того, аби бути невід’ємною частиною світової системи освіти та науки, жінки подолали тривалий шлях обстоювання власних прав і свобод. Від того часу і дотепер наукові дослідження, які проводять жінки, є органічною складовою академічного простору зокрема й нашого університету. Адже усі ми усвідомлюємо, що будь-які передові звершення та наукові відкриття не залежать від питань статі, віку, раси чи віросповідання. Наука – універсальна і здатна здолати будь-які кордони, наука єднає та надихає, відкриває простір для інноваційного, духовного та культурного розвитку людства. Цей день – віддзеркалення нашої спільної віри у важливість гендерної рівності в наукових дослідженнях і визнання внеску жінок у розвиток науки.

Пишаємося нашими науковицями, які щоденно збагачують українську і світову науку передовими дослідженнями, ініціативами та проєктами!

Сьогодні я хочу щиро подякувати Вам за ваш внесок у науку, за вашу працю та натхнення для майбутніх поколінь науковиць і дослідниць. Продовжуйте свій науковий шлях із вірою в себе, нескінченною цікавістю і впевненістю у своїх силах. Нехай кожен ваш проєкт відкриває нові обрії, надихаючи на нові звершення і перемоги.

Давайте разом продовжувати рухатися вперед, розбиваючи стереотипи та створюючи безмежні можливості для всіх, хто мріє зробити свій вклад у світ науки.

Тільки вперед! Заради Миру й Перемоги!

З глибокою повагою та найкращими побажаннями

декан Тарас Олефіренко

11 лютого Жінки в науці ПФ УДУ