Ви тут:  Головна Події Вітаємо випускників магістратури Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова з успішним завершенням навчання!

23 січня 2024 року о 12:30 в актовій залі Гуманітарного корпусу УДУ імені Михайла Драгоманова відбулась святкова зустріч, присвячена випуску магістрів Педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова спеціальностей 011 "Освітні, педагогічні науки", 012 "Дошкільна освіта", 013 "Початкова освіта", 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", 053 "Психологія".

випуск мг ПФ зима 2024

Під звуки Державного Гімну України було оголошено початок урочитої зустрічі. Із вступним словом до аудиторії звернувся проректор з наукової роботи професор Григорій Торбін та передав нашим випускникам напутні слова та найщиріші побажання реалізації задумів, творчих планів та професійних звершень на благо України від ректора університету академіка Віктора Андрущенка.

випуск мг ПФ зима 2024

Із теплими словами вдячності та впевненості у щасливому майбутньому наших випускників виступив декан факультету професор Тарас Олефіренко, адже наші студенти – це віра у наше майбутнє й нашим випускникам під силу змінювати світ на краще! Пишаємося нашими магістрами та радіємо їх успіхові! Тарас Олексійович відзначив найкращих випускників за визначні досягнення в навчальній та науковій роботі, а також за активну участь у громадській діяльності університету й факультету та вручив магістрам запрошення на продовження навчання в аспірантурі УДУ імені Михайла Драгоманова.

випуск мг ПФ зима 2024

Напередодні свята наші випускники скористались можливістю написати декілька теплих слів про наш університет, про рідний факультет і висловити свої почуття та враження від навчання, поділитися цілями, мріями і думками. У такий спосіб здобувачі закарбували в пам’яті назавжди найкращі та найцінніші моменти студентського життя випускників 2023 року, які перебували в статусі драгоманівців. Ці постери було вручено проректорові Григорію Мирославовичу Торбіну та деканові педагогічного факультету професору Тарасові Олексійовичу Олефіренку з щирістю і найкращими побажаннями від випускників 2024 року.

Отже, настала хвилююча мить – вручення дипломів випускникам, які успішно склали всі іспити та захистили магістерські роботи. Пишаємося, що серед випускників зимового випуску 2024 року ми налічуємо 13 дипломів з відзнакою та 18 студентів заочної форми навчання, які навчалися на відмінно. Їх наукові керівники мають впевненість, що у майбутньому цю молодь чекають нові творчі перемоги.

випуск мг ПФ зима 2024

Дипломи випускникам-відмінникам вручали проректор з наукової роботи професор Григорій Мирославович Торбін, проректор з науково-педагогічної роботи університету доцент Ростислав Григорович Драпушко та декан нашого факультету Тарас Олексійович Олефіренко.

випуск мг ПФ зима 2024випуск мг ПФ зима 2024

Зі словами привітання звернулася до схвильованої аудиторії талановита художниця, випускниця, яка своїм талантом виборола не одне призове місце на міжнародних конкурсах студентських наукових робіт – Анастасія Зелінська. З неймовірно чуттєвою піснею, яка не залишила байдужим нікого, виступила талановита випускниця Анастасія Клямар.

випуск мг ПФ зима 2024випуск мг ПФ зима 2024

Випускникам різних спеціальностей вручали дипломи їх куратори, заступники декана та завідувачі випускових кафедр.

випуск мг ПФ зима 2024випуск мг ПФ зима 2024

Привітали шановних випускників і наймолодші представники факультету – студенти першого року навчання та чемпіони Ліги факультетів 2023 року – енергійний та запальний танцювальний колектив педагогічного факультету «DancePF».

випуск мг ПФ зима 2024

Дякуємо неймовірно талановитим вихованцям ансамблю «Пульс» за створення в нашому залі святкової атмосфери. А також висловлюємо свою щиру вдячність танцювальному театру особистості D-T.O.P. за неперевершений творчий номер «Рибка».

випуск мг ПФ зима 2024

За створення особливого настрою дякуємо ведучим – Анастасії Щербатюк та Юлії Юречко.

випуск мг ПФ зима 2024

За музичний супровід ми безмежно вдячні факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського. Ваші виступи завжди проникають до серця та залишають незабутні враження. Ваша музика стає джерелом натхнення та мотивації для тисяч людей.

випуск мг ПФ зима 2024

Бажаємо вам, шановні випускники, оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, щедрої долі, вірних друзів і невичерпної наснаги! Впевнені, що навчання в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова назавжди залишиться у ваших серцях палким спогадом про веселі студентські роки.

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Тож нехай вам щастить у нових звершеннях!

І пам'ятайте, що двері рідної альма-матер завжди залишаються відкритими для вас!