Ви тут:  Головна Події Вітаємо учасників ХXІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

Вітаємо учасників ХXІ Всеукраїнської науково-практичної конференції

ЄвропУн-т 2 ЄвропУн-т 1
   Вітаємо учасників ХXІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Молодь, освіта, наука, культура і національна свідомість в умовах європейської інтеграції», яка відбулася на базі Європейського університету 24 квітня 2018 р.

На конференції наш факультет представляли у якості керівника підсекції «Проблеми початкової, загальної середньої освіти та виховання» О.В.Матвієнко – професор кафедри педагогіки і методики початкового навчання НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор педагогічних наук; О.М.Цихмайструк – магістр спеціальності «Початкова освіта» з доповіддю «Форми і методи полікультурного виховання в умовах європейської інтеграції».