Ви тут:  Головна Події Урочисте відкриття VІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти»

Сьогодні 26 березня 2024 року о 10:00 відбулось урочисте відкриття VІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти» у дистанційному форматі на платформі Zoom. Базою проведення наукового заходу є Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського (кафедра дошкільної освіти, кафедра початкової освіти), співорганізатором – Український державний університет імені Михайла Драгоманова.

Вінниця 26 27.03.24 8 Міжн конф 1

Із вітальним словом, побажаннями продуктивної комунікації учасникам конференції та плідної подальшої співпраці звернулися до поважної аудиторії шановні організатори та партнери наукової взаємодії.

Вінниця 26 27.03.24 8 Міжн конф 1

Український державний університет імені Михайла Драгоманова представили декан Педагогічного факультету професор Тарас Олефіренко та заступниця декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва професор Олена Матвієнко. Тарас Олексійович передав колегам, науковцям та освітянам, щирі вітання від ректора університету академіка Віктора Адрущенка. Наголосив на важливості таких зустрічей для обміну досвідом та ідеями між фахівцями різних галузей освіти та науки. Підкреслив значення співпраці університетів та наукових інституцій у вирішенні актуальних проблем сучасної освіти та внеску в розвиток педагогічної науки в Україні та світі. Висловив надію на подальше розширення горизонтів співпраці та запросив освітньо-наукову спільноту до участі у наукових заходах та проєктах УДУ імені Михайла Драгоманова, зокрема в тих, що проходитимуть на Педагогічному факультеті найближчим часом.

Вінниця 26 27.03.24 8 Міжн конф 1

Учасників конференції вітали у своїх виступах:

Наталія Лазаренко, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти і науки України, ректор Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;

Петро Крайнік, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні;

Тарас Олефіренко, кандидат педагогічних наук, професор, декан педагогічного факультету Українського державного університету імені Михайла Драгоманова;

Ілона Дичківська, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти імені професора Т.І. Поніманської Рівненського державного гуманітарного університету;

Інна Осадченко, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної роботи та реабілітації Національного університету біоресурсів і природокористування України, голова громадської організації «Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури»;

Інан Озгуен, директор та засновник Школи особистісного розвитку (Анкара, Туреччина);

Олексій Федорук, директор української суботньої школи «Родовід», співзасновник та член правління громадської організації «Український Дім в Данії», член координаційної Ради громадської організації «Ластівка» (Копенгаген, Данія).

Вінниця 26 27.03.24 8 Міжн конф 1

Завтра 27 березня 2024 року конференція продовжить свою роботу у форматі проведення майстер-класів за двома спрямуваннями:

• І лінійка «Дошкільна освіта. Логопедія», долучитися до роботи якої можна буде о 10:00 за покликанням:

• ІІ лінійка «Початкова освіта. Мистецтво». Долучайтесь о 10:00 за покликанням:

Маршрутна карта учасникам конференції↓pdf

Відеоматеріали конференції будуть запропоновані для обговорення на YouTube-сторінці кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Програма та сертифікати учасника конференції будуть розміщені на сайті заходу Міжнародна конференція 2024 – Головна (google.com)