Ви тут:  Головна Події Участь студентів у І Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Психічне здоров'я в умовах війни: шляхи збереження та відновлення»

13 жовтня 2023 року здобувачі-психологи першого року навчання Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова в якості слухачів долучились до І Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Психічне здоров'я в умовах війни: шляхи збереження та відновлення», яка проходила в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. Співорганізатором наукової зустрічі виступив Український державний університет імені Михайла Драгоманова.

І Всеукр конф НУБПУ Пс 13.10.23 5

Студенти у супроводі свого куратора Інеси Сергатої, викладача кафедри практичної психології, мали змогу послухати цікаві доповіді, в яких спікери ділились власним досвідом надання психологічної допомоги в умовах війни, та взяти участь у  майстер-класах: Технології віртуальної реальності у психологічній роботі; Особливості надання послуг допомоги високотривожним та депресивним клієнтам; Насолода життям (техніка – кавовий живопис).

Учасники конференції високо оцінили її організацію та змістовність. Студенти отримали цінну інформацію та навички, які допоможуть їм у подальшій професійній діяльності.

Програма конференції↓

І Всеукр конф НУБПУ Пс 13.10.23 5