Ви тут:  Головна Події Участь магістрантки Педагогічного факультету у 18-му Українському Молитовному Сніданку (Ukrainian Week in Washington DC 2024)

З 29 січня по 3 лютого 2024 у Вашингтоні пройшов Третій щорічний український тиждень, який організовується відразу після Національного молитовного сніданку в Америці. Українська делегація була представлена народними депутатами, урядовцями, представниками Церков, капеланів, поранених військових, дітей, які були визволені з російського полону.

молит сніданок 1

Офіційне запрошення на нього отримала магістрантка ОПП «Педагогіка вищої школи» Денисюк Мирослава (гарант програми Ванда Вишківська).

молит сніданок 2молит сніданок 2

Як активний громадський діяч Мирослава разом і іншими учасниками української делегації наголошувала на необхідності подальшої підтримки України Америкою.

Мала можливість представити учасникам Українського тижня інформацію про Український державний університет імені Михайла Драгоманова, яким керує наш ректор академік Віктор Андрущенко. Зокрема ознайомила з освітньою, науковою, просвітницькою діяльністю очолюваного професором Тарасом Олефіренком Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова, який з-поміж іншого бере активну участь у благодійних заходах.

молит сніданок 4

Інформаційний буклет для учасників молитовного сніданку у Вашингтоні

молит сніданок 4

У контексті процесу активного реформування вищої освіти в Україні зацікавила учасників заходу інформація про діяльність кафедри педагогіки (завідувачка – професор Світлана Кушнірук), яка зберігає і розвиває фундаментальну педагогічну науку.

Для розвитку кафедрою педагогіки напряму музейної педагогіки значущим став досвід відвідування Мирославою Денисюк Музею Біблії, який, будучи одним з найбільш високотехнологічних музеїв світу, яскраво демонструє можливості музею у формуванні історичної пам’яті, сприяє усвідомленню тісного зв’язку минулого, сьогодення і майбутнього.

молит сніданок 4Мирослава Денисюк з учасниками заходу

Музей Біблії у Вашингтоні

Дякуємо Мирославі за гідне представлення УДУ імені Михайла Драгоманова на світовій арені!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!