Ви тут:  Головна Події Талант майбутнього вихователя, митця, особистості…

Талант майбутнього вихователя, митця, особистості…

 

Відомий в усьому світі афоризм Ліона Фейхтвангера «Талановита людина – талановита в усьому…» підтверджується у житті. Серед студентського загалу Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, зокрема спеціальності «Дошкільна освіта», є багато талановитих особистостей, які доводять цю мудрість своєю творчістю, прагненням до самовдосконалення, самореалізації не тільки як майбутні фахівці-вихователі, а й як митці.

 

барви душі Зварич Карина

 

Саме такою є магістерка ІІ курсу Карина Зварич (куратор і науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Раїса Шулигіна), яка презентує нам віртуальну виставку власних робіт «Барви моєї душі». Дивовижні роботи, виконані у жанрі пейзажу та натюрморту, стилізують імпресіонізм як напрям художньої культури, який відображає безпосередню фіксацію почуттів, вражень, спогадів, спостережень, співпереживань автора. Це – індивідуальність, в якої душа прагне прекрасного, свідомість працює як невичерпне джерело ідей, а руки відтворюють усі сміливі задуми. 

 

Частину своїх авторських робіт з пейзажного живопису Карина використала під час підготовки магістерського дослідження у якості засобу з формування ціннісного ставлення до природи у дітей дошкільного віку.

 

Відтак майбутні фахівці дошкільної освіти постійно розвивають свої педагогічні й творчі здібності, опановують все нове, незвичайне, цікаве, перспективне. Так було, є і буде завжди…

 

Пишаємося нашими талановитими студентами!