Ви тут:  Головна Події Святкування Всеукраїнського дня дошкілля на ФПП

Святкування Всеукраїнського дня дошкілля на ФПП

Щороку наприкінці вересня студенти та викладачі спеціальності «Дошкільна освіта» Факультету педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відзначають День дошкілля. Це свято започатковане нещодавно, але є досить знаковим, оскільки відбувається напередодні Дня вчителя. Наша держава може пишатися таким надбанням, як дошкільна освіта, яка є першою ланкою у системі освіти України. А Університет пишається своїми творчими та активними студентами-дошкільниками.

2020 Дошкілля 5 2020 Дошкілля 6

28 вересня студенти і викладачі спеціальності «Дошкільна освіта» зібралися на урочистості з нагоди Дня дошкілля в актовому залі гуманітарного корпусу. Студенти підготували цікаву концертну програму, до якої увійшли пісні, хореографічні композиції, стендап, веселі вікторини та конкурси, у яких із задоволенням брали участь і студенти, і їх наставники. Своїм феєричним виступом дівчата вкотре підтвердили високе звання студента-драгоманівця та в черговий раз піднесли дошкільну освіту на високий щабель визнання й поваги. Не дарма у пісні, яку подарували своїм підопічним викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості лунало: «Нехай доля любить вас і підносить на Парнас, всіх дошкільників – дорослих і маляток!».

2020 Дошкілля 2 1 2020 Дошкілля 8

На святковий концерт завітали поважні гості, а саме: Тітяєв Володимир Миколайович, заступник декана з виховної роботи; Матвієнко Олена Валеріївна, заступник декана з наукової роботи; Митник Олександр Якович, завідувач кафедри практичної психології. У своїх вітальних промовах представники адміністрації бажали студентам і викладачам творчого натхнення та подальших успіхів на професійній ниві.

Теплими словами студентів привітала завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Цвєткова Ганна Георгіївна, яка не тільки надихнула учасників концерту до гарних виступів, а й подарувала позитивний настрій та пакунок зі смаколиками від викладачів очолюваної кафедри.

2020 Дошкілля 9 1 2020 Дошкілля 3

Також із вітальним словом до студентів звернулася завідувач кафедри методик і технологій дошкільної освіти Луценко Ірина Олексіївна, яка побажала студентам стати справжніми професіоналами у майбутній педагогічній діяльності.

Наприкінці урочистостей найактивніші студенти (серед них: Кулинич Милана, Аза Валерія, Черниш Ярослава, Мілько Маргарита, Демидко Сабрина, Давидюк Вікторія) були нагороджені дипломами за підготовку та організацію святкового концерту, креативність, ініціативність та відповідальність.

Свято завершилося на високий ноті, її цього разу «взяли» викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, які дружним колективом заспівали для студентів та гостей свята зі сцени гарну пісню.

2020 Дошкілля 1

«Так тримати, дошкільники! Та примножувати свої здобутки й надалі!» – прозвучало у звернені Тараса Олексійовича Олефіренка, декана факультету педагогіки і психології, до студентів та викладачів спеціальності «Дошкільна освіта». Настанови декана були підхоплені студентством та реалізовуватимуться у новому творчому проекті найближчим часом. Далі буде!

Запрошуємо до перегляду відозвіту

2020 З Днем Дошкілля