Ви тут:  Головна Події Святкуємо Всесвітній день дитини на педагогічному факультеті!

Святкуємо Всесвітній день дитини на педагогічному факультеті!

20 листопада Україна разом із усім світом святкує Всесвітній день дитини. Метою проведення цього дня є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до реалізації захисту прав дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до дітей у всьому світі, шляхом діалогу й активних дій для забезпечення благополуччя дітей у всьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року – Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

день дитини 2021

Конвенція ООН про права дитини базується на чотирьох основних принципах: першочерговість інтересів дитини; забезпечення повноцінного життя та розвитку; залучення до громадського життя; відсутність дискримінації. Конвенцію про права дитини підписано 195 країнами світу. В Україні вона набула чинності з 27 вересня 1991 року. Ми відзначаємо цей день, оскільки захист прав дитини є нашим спільним завданням. Наші діти повинні зростати в атмосфері щастя, турботи, любові та розуміння, щоб в подальшому створити щасливе суспільство.

У Всесвітній день дитини ми долучаємося до цієї славної ініціативи і щиро вітаємо наших дітей! А також вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!

Нагадаємо, що цього тижня кафедрою педагогіки і психології дошкільної освіти педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова за активної участі студентів спеціальності «Дошкільна освіта» був проведений святковий флешмоб #всі_ми_родом_з_дитинства(). Запрошуємо ознайомитись із підсумками його проведення. Натискайте на зображення, щоб переглянути відео:

день дитини група 1 Б до день дитини група 1 А

до день дитини група 2 А  до день дитини 3 курс

до день дитини 2 курс

до день дитини 3 курс 2 до день дитини 4 курс

до день дитини 1 курс Мг до день дитини Мг 2 курсу

Вітання до Всесвітнього дня дитини

від викладачів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти

Шановні колеги! Любі студенти! Дорогі друзі! Вітаємо Вас із Всесвітнім Днем дитини! Дитинство – це найкраща пора нашого життя! Якого ж вона кольору? Для когось рожевого, для когось, можливо, помаранчевого, а для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова – веселкового! Такого ж різнобарвного та розмаїтого, як численні таланти наших любих студентів, від яких дитинство ще далеко не втікало, тому відео до цього чудового свята, які ВАМ щиросердно дарують студенти усіх курсів і груп, такі чуттєві та відверті.

Щиро дякуємо нашим талановитим та креативним студентам, активним учасникам флешмобу «Всі ми родом з дитинства». Нехай відео-ролики, підготовлені студентами з любов’ю, зігріють душі глядачів, і в їхніх серцях прокинеться маленька дитина, яка вередливо виголосить: хочу цукерку і тістечко, морозиво і чупа-чупс, хочу мультики і Луну літл Поні! Не зволікайте, задовольніть її потреби, адже ці потреби саме ВАШІ. ВИ – частково теж діти.

«Дитина» – це коли людина відчуває, мислить, діє, говорить і реагує так, як це робила у дитинстві. Кожна людина несе в собі риси маленького хлопчика або маленької дівчинки. Час від часу, ми проявляємо себе по-дитячому, повертаємось до своїх дитячих переживань, але вже з позиції зрілої особистості. Отже, будьте завжди веселими, радісними, активними, оптимістичними, як діти! Зі святом ВАС, З ДНЕМ ДИТИНИ!

Викладачі кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти

викладачі кППДО