Ви тут:  Головна Події Результати Хеловінського конкурсу серед студентів #ПФ_УДУ

Результати Хеловінського конкурсу серед студентів #ПФ_УДУ

Команда Студпарламенту звітує про підсумки проведення Хеловінського конкурсу серед студентів Педагогічного. Усі учасники показали неймовірні та яскраві образи, розмістивши у факультетському медіапросторі свої фото і відео. Дякуємо кожному за активну учать та фантазію! Було до жаху страшнооо! Тож кожен отримує 5 додаткових балів за участь (усі, хто позначав нас у ТікТок отримують по 10 балів).

Хеловін ПФ 2023 0

За рішенням Студентського парламенту було обрано 3-х кандидатів – претендентів на І переможне місце. Обрати Переможця допомогло голосування, що тривало до 9:00 ранку 1 листопада.

Результати конкурсу:

Хеловін ПФ 2023 Єрмакова А.0Хеловін ПФ 2023 Єрмакова А.0

І призове місце у конкурсі посіла Єрмакова Валерія, студентка 10ом групи спеціальності Образотворче мистецтво, за що отримує 20 додаткових балів.

Хеловін ПФ 2023 Єрмакова А.0Хеловін ПФ 2023 Єрмакова А.0

ІІ місце (15 додаткових балів)Ткаченко Діана, студентка 4Б групи спеціальності Дошкільна освіта.

Хеловін ПФ 2023 Єрмакова А.0Хеловін ПФ 2023 Єрмакова А.0

ІІІ місце (10 додаткових балів) Кальчев Михайло, студент 23ПН групи спеціальності Початкова освіта.

Висловлюємо нашим майстрам перевтілення свій захват від створених ефектних та моторошних образів, які вразили нас своєю продуманістю та реалістичністю. Ви зуміли налякати всіх своїм приголомшливим зовнішнім виглядом та неперевершеною атмосферою, яку створили навколо себе.

Вітаємо переможців!!!