Ви тут:  Головна Події Проєкт з менторства для майбутніх учителів від найкращих педагогів-практиків

Проєкт з менторства для майбутніх учителів від найкращих педагогів-практиків

Як полегшити майбутнім вчителям вхід у професію? Команда українських освітян, серед яких найкращі педагоги-практики, підготувала програму менторства для майбутніх учителів (як складову практики студентів 4 курсів педагогічних спеціальностей), аби покращити практичні навички підготовки здобувачів вищої педагогічної освіти, підвищити престижність роботи в школі та показати великі можливості сучасної освіти для української молоді.

Проєкт з менторства СТАРТ

18 січня 2024 року студенти 3, 4 курсів спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова за участі кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, яку представили завідувачка професор Олена Матвієнко та викладачі кафедри доценти Інна Янковська, Валентина Чайченко, Тетяна Тесленко, Тетяна Коваль, долучилися до онлайн-зустрічі з проєктною командою.

Проєкт з менторства СТАРТПроєкт з менторства СТАРТ

«Освіта зараз – не тільки виклики, а й можливості як для тих, хто навчається, так і для тих, хто навчає. Та ці можливості потрібно побачити, і ми готові їх відкрити для вас», – ділиться Владислав Штегельський, вчитель історії, автор ідеї проєкту з менторства для студентів. Здобувачі також мали можливість поспілкуватися із Людмилою Таболіною, яка у 2023 році потрапила до 50-ки кращих учителів світу за версією Global Teacher Prize. Пані Людмила також працює в команді освітян з розробки проєкту.

Проєкт з менторства СТАРТ

Отже, про проєкт від самих розробників:

Проєкт «MentorMe» має на меті впровадження системи підготовки вчителів, яка відповідає сучасним освітнім трендам та забезпечує якісну підготовку студентів відповідно до цінностей НУШ. Ми розширюємо можливості практики та запроваджуємо менторство, щоб майбутні вчителі були готові до викликів у професії, стали частиною освітянської спільноти ще під час навчання в університеті.

Що ми пропонуємо?

• Долучення до спільноти найкращих вчителів та вчительок України.
  • Менторство, ви отримаєте особистого ментора – досвідченого вчителя, який буде вас підтримувати та допомагати протягом усього періоду практики.
  • Можливість самостійно формувати власну освітню траєкторію та розвиватись у тому напрямі, який важливий для вас.
  • Унікальну можливість поглибити знання в інноваційних методиках навчання.
  • Тренінги та курси від провідних вчителів та вчительок України.

Проєкт відкриває унікальні можливості для особистого та професійного зростання. Тут ти не лише зможеш розвиватися як майбутній вчитель, а й отримаєш підтримку на шляху до своєї мети. Це твій шанс не лише навчатися, але й стати частиною команди, що змінює обличчя української освіти.

Особливо приємним бонусом для учасників проєкту стане – додаткова стипендія!

Тож не втрачай цей шанс, а хутчіш заповнюй реєстраційну форму (відбір учасників відбуватиметься на основі мотиваційного листа) до 10 лютого 2024 року.

Реєструйся зараз та стань частиною спільноти, яка змінює українську освіту.

Проєкт «MentorMe» реалізується ГО «Освіта 360» за підтримки Street Child