Ви тут:  Головна Події Підсумки роботи круглого столу "Tales Trip Around the World"

Підсумки роботи круглого столу "Tales Trip Around the World"

Коли ви востаннє занурювались в світ Європейської казки? Чи ви досі вважаєте, що казки лише для дітей? Казка, оповідання, художній дитячий твір – це віра у справедливість, перемогу добра, позитивний та натхнений настрій, магія і пригоди, історико-культурний досвід народів.

підсумки Круглого столу 23.02.24

Під час засідання круглого столу "Tales Trip Around the World" студенти першого курсу педагогічного факультету (13пн, 14прпс та 16псро) згадали свої улюблені казки дитинства, серед яких: "Winnie-the-Pooh", "Cinderella", "Beauty and the Beast", "Puss in Boots", визначили улюблених Європейських авторів: Г.К. Андерсена, А.А. Мілна, Шарля Перро, А. Ліндгрен, звернули увагу на відмінності "британської казки".

Артистичні здібності показали студенти 13пн групи (Погорєлова Настя, Позовікова Ліза, Харченко Валерія), 16псро (Барабась Олександра, Іосіфова Єлизавета, Коц Анастасія, Очітко Анастасія, Паламарчук Валерія, Попов Денис, Ренчка Анна, Сологуб Камелла, Хмельницький Богдан, Щербакова Софія) та студенти 14прпс групи (Горностай Георгій, Дмух Дарина, Козак Святослав, Пивоварова Анна та Юсупова Марія) під час постановки казки в ролях "Little Red Riding Hood".

Якщо ви вивчаєте іноземну мову, дитячий англомовний твір є невичерпним джерелом для збагачення лексичного запасу, вдосконалення ваших навичок з англійської мови. Читайте казки та оповідання англійською мовою в оригіналі та адаптовані, читайте в ролях та слухайте аудіо книги іноземною мовою, цікавий зміст яких занурить вас в іншомовне середовище.

Якщо ви не змогли потрапити на наш захід, починайте читати в оригіналі Roald Dahl "Charlie and the Chocolate Factory" до наступної зустрічі на тижні іноземної мови з кафедрою української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті.

Yours Sincerely,

Олена Бернацька

професор кафедри української й іноземних мов та

методик викладання в початковій і дошкільній освіті