Ви тут:  Головна Події Підсумки онлайн-воркшопу «Принципи дистанційного навчання» від Університету Масарика (Чехія)

Тенденції глобалізації рухають нас у напрямку пошуку нових шляхів створення колаборації між закладами вищої освіти різних країн. Прикладом такої співпраці можна вважати проєкт «Модернізація освітніх курсів цифровими ресурсами в підготовці майбутніх педагогів», що реалізується у межах індивідуального гранту в сфері освіти Програмою House of Europe. Експертом проєкту виступає Маркета Кошаткова, викладач Університету Масарика, Чехія. Організатором є Оксана Ступак, доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти педагогічного факультету НПУ імені Драгоманова.

воркшоп 06.12.21 ДО 1

У межах проєкту викладачі всіх кафедр Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова, зокрема кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти, 6 грудня 2021 року взяли участь в онлайн-воркшопі «Принципи дистанційної освіти». Під час заходу були обговорені пріоритетні вектори дистанційної освіти, визначені переваги, зокрема: можливості віддаленого навчання та викладання, налагодження взаємодії між викладачами різних країн навколо викладання однієї дисципліни (принцип COIL навчання), а також між студентами для роботи над спільними проєктами. Крім того експертка представила сучасні ресурси для організації дистанційного навчання: Nearpod, FutureLearn, подкасти тощо.

воркшоп 06.12.21 ДО 1

Обмін досвідом викладачів закладів вищої освіти НПУ імені М.П. Драгоманова, Донбаського державного педагогічного університету (м. Слов’янськ), Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Університету Григорія Сковороди в Переяславі, Донецького національного медичного університету (м. Кропівницький), Тернопільського національного педагогічного університету під час воркшопу сприяв міжрегіональній комунікації в площині використання цифрових інструментів в підготовці майбутніх фахівців. Цінними були обговорення питань переваг і недоліків дистанційного навчання, його модернізованих принципів, засобів утворення освітнього середовища.

воркшоп 06.12.21 ДО 1

Дякуємо організаторам і учасникам зустрічі, які дозволили нам вкотре переконатися, що міжнародна співпраця сприяє отриманню нових знань, сучасних професійних навичок та прогресивного досвіду!