Ви тут:  Головна Події Підписання угоди про співпрацю із Всесвітньою асоціацією позитивної і транскультуральної психотерапії (Вісбаден, Німеччина)

8 травня 2023 року відбулося підписання договору про співробітництво між Українським державним університетом імені Михайла Драгоманова (в особі ректора академіка Віктора Андрущенка) та Всесвітньою асоціацією позитивної і транскультуральної психотерапії (Вісбаден, Німеччина) / World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (в особі Президента асоціації, доктора медицини, професора Хаміда Пезешкіана).

Відповідно до укладеної угоди про міжнародну співпрацю на Педагогічний факультет покладається низка важливих завдань, з-поміж яких: підготовка та реалізація спільних проєктів, створення та функціонування творчих авторських колективів для вирішення дослідницьких та освітніх завдань, організація спільних програм, обмін досвідом у галузі психології та позитивної психотерапії задля поширення науково-практичних знань серед студентів та викладачів закладів освіти.

Налагодження даного партнерства й об'єднання зусиль для подальшої взаємодії сприятиме розвиткові професійних психологів та психотерапевтів Асоціації, а також підвищенню професійної кваліфікації співробітників університету та Педагогічного факультету, які працюють в психотерапевтичному напрямку. Така багатовекторна спільна діяльність сторін значно покращить якість психологічної та психотерапевтичної допомоги громадянам України у подоланні наслідків військового вторгнення рф на суверенну територію нашої батьківщини та сприятиме всебічній допомозі державі України та її інституціям у наданні освітньої, психотерапевтичної та соціально-психологічної допомоги населенню України, що є пріоритетним завданням для колективу нашого університету та факультету.

Договір співробітництва↓

УДУ WAPP 8.05.23