Ви тут:  Головна Події Освітній хаб на базі НПУ імені М. П. Драгоманова: досвід навчання у воєнний час

Освітній хаб на базі НПУ імені М. П. Драгоманова: досвід навчання у воєнний час

Як створити умови для продовження навчання дітей у воєнний час? Як сприяти здоровому психологічному розвиткові молодих особистостей, попри негативні обставини й наслідки воєнного стану?

Сміливе і зважене рішення про створення на базі університету Освітнього хабу з метою проведення дистанційних занять для дітей України було прийнято колективом кафедри педагогіки та методики початкового навчання педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова вже на початку березня.

Студенти і викладачі своїм творчим запалом та педагогічною майстерністю зуміли вже з перших занять залучити до навчання сотні дітей з усієї України.

Щиро дякую професору Олені Валеріївні Матвієнко, завідувачеві кафедри педагогіки та методики початкового навчання, а також викладачам і студентам кафедри за той цінний професійний внесок, який ви робите щодня щиро та безкорисливо на благо нашої держави, піклуючись про наше майбутнє – наших дітей!

декан Тарас Олефіренко

Cтаття на сайті Освіта.UA

Навчання у воєнний час: досвід освітнього хабу

Освітній хаб Освіта.ua