Ви тут:  Головна Події Відбулась зустріч із майбутніми вступниками на освітню програму «Початкова освіта»

У четвер 11 квітня о 15:00 за підтримки декана Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова професора Тараса Олексійовича Олефіренка та з ініціативи завідувачки кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки професорки Олени Валеріївни Матвієнко відбулася онлайн-зустріч для майбутніх вступників із презентації освітньої програми "Початкова освіта". До комунікації долучилися випускники шкіл, коледжів та університетів, які планують вступити на ОР "Бакалавр" та "Магістр".

зустріч зі вступниками по пф уду 11.04.2024

З абітурієнтами відкрито поспілкувалася Олена Валеріївна Матвієнко – доктор педагогічних наук, професорка, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв'язків, завідувач кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки, яка розповіла про особливості навчання на спеціальності "Початкова освіта", можливості академічної мобільності, новітню програму менторства та престижність професії вчителя початкових класів у сучасному світі.

зустріч зі вступниками по пф уду 11.04.2024зустріч зі вступниками по пф уду 11.04.2024

Презентація освітньої програми↓pdf

Активна студентка четвертого курсу Марта Химич повідомила про загальні правила вступу на ОР «Бакалавр» та «Магістр» в 2024 році.

Представниця студентського парламенту студентка першого курсу магістратури Анастасія Щербатюк проінформувала майбутніх абітурієнтів про активне життя студентів в університеті та за його межами.

зустріч зі вступниками по пф уду 11.04.2024

Також до зустрічі долучилися студенти першого, другого і третього року навчання, які поділилися особистими позитивними враженнями, відповіли на всі хвилюючі питання присутніх та розповіли про студентське життя на факультеті.

зустріч зі вступниками по пф уду 11.04.2024

Слова вдячності висловлюємо адміністраціям шкіл та коледжів, чиї учні та студенти приєдналися до нашої зустрічі та активно комунікували з організаторами взаємодії!

Із нетерпінням чекаємо кожного у стінах університету, щоб стати однією великою та могутньою Драгоманівською родиною!