Ви тут:  Головна Події Неймовірний факультет, неймовірна команда, неймовірні досягнення! 🎳🏆

Неймовірний факультет, неймовірна команда, неймовірні досягнення! 🎳🏆

Педагогічний факультет УДУ імені Михайла Драгоманова відзначається не тільки як місце, де формуються висококваліфіковані фахівці, але і як центр активного студентського життя та дружби. Спорт завжди був важливою частиною життя наших студентів, і цього разу ми брали участь у змаганнях з боулінгу за Кубок ректора до Дня захисників і захисниць України.

Кубок Ректора 2023 ПФ

Висловлюємо щиру подяку нашому шанованому ректору університету, академіку Віктору Андрущенку, за підтримку та організацію цього турніру на загальноуніверситетському рівні. Слова підтримки та впевненості у впрояві найкращих рис учасників команд під час змагання, чудових результатів взаємодії та отримання задоволення від гри висловив від імені Віктора Петровича проректор з наукової роботи університету професор Григорій Торбін. Також не можемо не відзначити нашого декана, Тараса Олефіренка, який завжди вірить у нас та підтримує наші ідеї.

Кубок Ректора 2023 ПФ

Дякуємо Студентському парламенту, Центру гуманітарної та молодіжної політики, Первинній профспілкової організації студентів університету за важливу роль у розвитку студентського життя та сприяння дружнім змаганням серед студентської молоді.

Кубок Ректора 2023 ПФ

Наша зіркова команда: Данііл Левченко, Ірина Шаповал, Віталій Кравченко, Олександр Вільчинський, Валерія Єрмакова, Анастасія Погорєлова, Крістіна Вержанська. Ви – справжні чемпіони!

Кубок Ректора 2023 ПФ

Особливо важливо відзначити Олександра Вільчинського, який вибивав страйки та показав себе як найкращий гравець. Педагогічна родина пишається своїми талантами!

Дякуємо за лідерство та відданість капітану команди – Даніілу Левченку!

У цих змаганнях ми не лише виявилися сильними в спорті, а й відкрили для себе, наскільки важливо підтримувати один одного (лідер серед мотиваторів – Віталій Кравченко), проводити час разом, рости не лише в професійних кваліфікаціях, але й у побудові дружніх стосунків.

Кубок Ректора 2023 ПФ

Пам'ятайте, жити своє життя тут і зараз – це надзвичайно важливо!
Разом до перемоги!

З любов'ю #твій_пф 💜

По гарячих слідах 🔥

Ми не можемо не поділитися з вами яскравими моментами та атмосферою наших змагань з боулінгу на Кубок ректора! 🎳