Ви тут:  Головна Події Національний академічний театр імені Лесі Українки

Національний академічний театр імені Лесі Українки

Дошк Театр 30.10.2017

30 жовтня студенти 2, 3 та 5 курсів спеціальності "Дошкільна освіта" факультету педагогіки і психології разом з китайською гостею Лю Чан (яка проходить стажування на кафедрі педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості під керівництвом професора Цвєткової Ганни Георгіївни) відвідали Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки.

Студенти із великим захопленням переглянули виставу "Дивна місіс Севідж", яка відкрила глядачам ще один бік філософії людського буття, вкотре переконавши в тому, що милосердя та любов вище будь-якого матеріального багатства та грошей. Дівчата з користю провели час, і, крім цього, поспілкувалися, зробили чудові фото на згадку про неповторне студентське життя!
     Висловлюємо подяку магістрантам 2-го року навчання Мороз Ірині та Крикун Інні за відмінно організоване дозвілля під час магістерської переддипломної практики. Можна з упевненістю стверджувати - виховний захід пройшов успішно!

ДошкТеатр 30.10.17

ДошкТеатр30.10.2017 1