Ви тут:  Головна Події На перегляді українського історичного фільму «Довбуш» режисера Олеся Саніна

На перегляді українського історичного фільму «Довбуш» режисера Олеся Саніна

Учора, 21 листопада 2023 року, у Києві відбувся спільний перегляд українського історичного фільму "Довбуш" режисера Олеся Саніна. Захід організований Педагогічним факультетом у співпраці зі Студентським парламентом університету та Первинною профспілковою організацією студентів УДУ імені Михайла Драгоманова.

Щиро вдячні за підтримку та сприяння у реалізації наших заходів та проєктів ректору нашого університету академіку Віктору Андрущенку.

Місцем зустрічі для всіх учасників став Київський культурний кластер “Краків”, який обрано не випадково, оскільки це унікальне місце, яке об'єднує культурні події та створює атмосферу для творчості та дискусій.

Фільм «Довбуш» розповідає про життя видатного опришківського ватажка Олекси Довбуша, який відомий своєю боротьбою в Карпатах.

Вдячні декану педагогічного факультету Тарасу Олефіренку за важливий  внесок у розвиток студентської спільноти через організацію постійних заходів та проєктів. Адже масштаб та різноманітність таких  ініціатив не тільки надають студентам можливість ширше реалізовувати свої інтереси, але і сприяють формуванню єдиної та активної студентської спільноти.

Довбуш 21.11.23 пф 1

До спільного перегляду фільму разом із студентами долучилися проректори, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, заступники деканів, завідувачі кафедр, викладачі та співробітники університету.

Важливо відзначити, що історія кінофільму «Довбуш» не лише цікава з точки зору сюжету, але й має вагомий національний та культурний зміст. Українська історія в кіно продовжує захоплювати та вражати глядачів, підвищуючи інтерес до власної спадщини та культурного надбання.

З Любов'ю #твій_пф 💙

Довбуш 21.11.23 пф 1