Ви тут:  Головна Події Колектив #ПФ_НПУ вітає з Днем народження декана Тараса Олефіренка 🥳🎉🎁

Колектив #ПФ_НПУ вітає з Днем народження декана Тараса Олефіренка 🥳🎉🎁

Сьогодні, 9 грудня, ми вітаємо колишнього студента, випускника Інженерно-педагогічного факультету, теперішнього декана Педагогічного факультету, відповідального секретаря Приймальної комісії НПУ імені М. П. Драгоманова професора Тараса Олексійовича Олефіренка!

Шановний Тарасе Олексійовичу!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження від усього колективу Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова.

Ваш оптимізм, професійні якості сучасного керівника, глибока порядність, відданість справі, працьовитість, наполегливість надихають і спонукають нашу команду до самовдосконалення та нових звершень.

Бажаємо Вам міцного здоров'я та безмежного запасу сил. Нехай Ваша нездоланна життєва енергія, креативні плани та невичерпність творчої сили сприяють процвітанню Вашої діяльності, а кожна розпочата справа відкриває цікаві можливості та стає сходинкою для підкорення нових вершин успіху. Зичимо подальшої натхненної керівної, наукової, освітньої діяльності, сміливих, цікавих і результативних починань!

Упевнені, що і в подальшому Ваша плідна й конструктивна робота буде служити інтересам держави, вихованню молоді, розвитку і зміцненню досягнень факультету й університету. А колектив завжди Вас підтримає!

Нехай радість, світло, щастя й добро завжди будуть з Вами, Вашими рідними та близькими!

Студенти Педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова долучаються до теплих привітань усієї команди #ПФ_НПУ і щиро вітають з Днем народження декана Тараса Олефіренка у своєму відео!

ДР 09.12.21 1

фото декана