Ви тут:  Головна Події Гостьова лекція академіка Тамари Семенівни Яценко – автора методу активного соціально-психологічного пізнання

19 травня 2022 року на платформі Google Meet відбулася гостьова лекція дійсного члена НАПН України, доктора психологічних наук, професора Яценко Тамари Семенівни. На лекції були присутніми наукові співробітники Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи НАПН України; викладачі та студенти кафедри практичної психології Педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» (м. Слов’янськ), Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (м. Дніпро).

лекція Яценко 19.05.22 1

У межах лекції було презентовано авторський метод активного соціально-психологічного пізнання, зокрема, як ефективний засіб психологічної допомоги населенню України, які перебувають у стані тривоги, паніки, стані посттравматичного стресового розладу у наслідок відкритого воєнного нападу росії на нашу рідну країну.

Із ходом лекції можна ознайомитися за посиланням () 🎥️

лекція Яценко 19.05.22 1