Ви тут:  Головна Події Другий день роботи VІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти» (27.03.2024)

Естафету участі Педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова у VІІІ Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні проблеми формування творчої особистості педагога в контексті наступності дошкільної та початкової освіти» від декана професора Тараса Олефіренка та заступника з наукової роботи і міжнародних зв’язків професорки Олени Матвієнко прийняла професорка кафедри початкової освіти та інноваційної педагогіки Тетяна Васютіна.

Вінниця 27.03.24 8 Міжн конф МК 1

На другий день роботи конференції пані Тетяна спільно з Вікторією Лепетюк, кандидаткою географічних наук, завідувачкою відділу маркетингу Державного науково-виробничого підприємства «Картографія», провели півторагодинну онлайн-майстерку в лінійці «Початкова освіта. Мистецтво» на тему «Дидактичний потенціал картографічних посібників для навчання дітей дошкільного віку та молодших школярів».

Вінниця 27.03.24 8 Міжн конф МК 1

Доповідачки ознайомили педагогів із розмаїттям навчальних картографічних посібників, які, безсумнівно, сприятимуть розвитку інтелектуально-творчих та художньо-творчих здібностей здобувачів освіти та реалізовуватимуть ідеї творчого вчителя. На конкретних прикладах висвітлили можливості їх застосування у поєднанні з мовною моделлю штучного інтелекту, перспективи використання в контексті STEM-освіти, потенціал електронних картографічних посібників для дистанційного та змішаного навчання.