Ви тут:  Головна Події До уваги здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта! ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ОЛІМПІАДІ З ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ! (10.04.2024)

Згідно з Наказом ректора № 53 від 6 лютого 2024 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей та наукових галузей у 2023-2024 н.р.», кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Педагогічного факультету проводить I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта».

До участі запрошуються всі студенти, що бажають проявити себе, показати свій рівень професійної компетентності.

Олімпіада буде проходити на університетській онлайн-платформі Moodle за покликанням: https://moodle.npu.edu.ua/course/view.php?id=5261

Зміст Олімпіади включатиме тестове опитування (60 завдань) з педагогіки початкової освіти (теорія навчання та виховання учнів початкової школи).

Термін проведення: 10.04.2024.

Бажаємо всім учасникам успіхів у підготовці до Олімпіади та високих результатів!

Олімпіада з Початкової освіти 2024 ПФ 1.04.24