Ви тут:  Головна Події День української писемності та мови (2019)

День української писемності та мови (2019)

8.11.19 2

8 листопада 2019 року, напередодні Дня української писемності та мови, студенти та викладачі факультету педагогіки і психології взяли участь у написанні ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

8.11.19.3

8.11.19. 5

8.11.19 6

За організацію і проведення дякуємо професору кафедри української мови та методики навчання Семеренко Ганні Василівні, доцентам Литвин Любові Петрівні, Топісі Вірі Андріївні, Волошиній Вікторії Валентинівні. За технічне забезпечення - завідувачеві кафедри медико-біологічних та валеологічних основ охорони життя і здоров'я, професору Станіславу Васильовичу Страшку та старшому викладачеві Ігнатенку Сергію Анатолійовичу.  За участь у написанні радіодиктанту висловлюємо подяку завідувачеві підрозділу психологічної та валеологічної освіти, доценту кафедри психології і педагогіки Овдієнко Ірині Михайлівні та доцентові кафедри педагогіки і методики початкового навчання Кондратюк Олені Михайлівні, а також студентам факультету.

8.11.19 1