Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця з ЗВО України Гостьова лекція Кондратюк Олени Михайлівни з методики навчання освітньої галузі «Математика»

12 травня 2023 року доцент кафедри початкової освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Кондратюк Олена Михайлівна провела гостьову лекцію з методики навчання освітньої галузі «Математика» для студентів 3 курсу денного відділення спеціальності «Початкова освіта» факультету початкової, технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет». Олена Михайлівна ознайомила майбутніх учителів з дидактичними основами організації пошукової діяльності молодших школярів, висвітлила зміст та етапи такої роботи в процесі навчання математики молодших школярів, навела приклади дослідницьких математичних завдань та математичних онлайн лабораторій.

Дякуємо Надії Миколаївні Ляшовій, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії і практики початкової освіти за чудову організацію зустрічі та плідну співпрацю!

гостьова лекція Кондратюк 12.05.23 1