Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Співпраця Співпраця з ЗВО України Гостьова бінарна лекція «Упровадження медіаосвіти у навчально-виховний процес» (9.02.23)

9 лютого 2023 року в УДУ імені Михайла Драгоманова на педагогічному факультеті зі студентами 1 мгпн групи була проведена гостьова бінарна лекція доцента кафедри початкової освіти Чайченко Валентини Федорівни та доцента Донбаського державного педагогічного університету Бондаренко Тетяни Миколаївни. Викладачі познайомили магістрів зі змістом курсу НУШ «Я у медіапросторі», проаналізували його навчально-методичний супровід та продемонстрували практичні вправи із власного досвіду на слайдах та відеороликах.

бінарна лекція Медіа для 1мгпн 9.02.23 1

Дякуємо Чайченко Валентині Федорівні за організацію бінарної лекції з навчального контенту «Технології навчання освітніх галузей у початковій школі», а Бондаренко Тетяну Миколаївну – за можливість поділитися особистим практичним досвідом.

бінарна лекція Медіа для 1мгпн 9.02.23 1