Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Зустріч із випускниками першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта»

9.05.2023 відбулася зустріч студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» з завідувачкою кафедри початкової освіти, проф. О.В.Матвієнко; гарантом ОП «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня вищої освіти, доц. О.Г.Коханко; кураторами (доц. Т.В. Тесленко, доц. В.Ф. Чайченко) та технічними секретарями приймальної комісії (М. Химич та Д. Ткачук).

Зустріч 4 к ПО 9.05.23 1

Проф. О.В. Матвієнко привітала студентів-випускників із завершенням навчання на бакалаврській освітній програмі, побажала їм успішної підсумкової атестації та запросила продовжити навчання на магістерському рівні вищої освіти.

Зустріч 4 к ПО 9.05.23 1

Під час зустрічі гарант ОП «Початкова освіта», доц. О.Г. Коханко презентувала студентам освітню програму другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта».

Зустріч 4 к ПО 9.05.23 1

Потенційні абітурієнти були ознайомлені з метою освітньої програми, програмними результатами, загальними і професійними компетентностями, що вона формує.

Зустріч 4 к ПО 9.05.23 1

Студенти мали можливість ознайомитися з навчальним планом ОП «Початкова освіта» магістерського рівня, поставити питання, що їх цікавили щодо обов’язкових компонентів програми, видів практики, вибіркових дисциплін та тематики кваліфікаційних робіт.

Зустріч 4 к ПО 9.05.23 1

Технічні секретарі приймальної комісії (М. Химич та Д. Ткачук) пояснили правила вступу у 2023 році до магістратури, особливості створення електронних кабінетів та здачу ЄВІ, проведення фахового вступного випробування; відповіли на численні запитання студентів.

Зустріч 4 к ПО 9.05.23 1

Бажаємо нашим випускникам бакалаврського рівня успішної підсумкової атестації та легкого вступу на програму магістерського рівня вищої освіти!!!