Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Підсумки Всеукраїнської олімпіади з педагогіки (013 Початкова освіта)

Підсумки Всеукраїнської олімпіади з педагогіки (013 Початкова освіта)

Всеукраїнська олімпіада з педагогіки

Український державний університет імені Михайла Драгоманова провів Всеукраїнську олімпіаду зі спеціальностей 013 «Початкова освіта» та 012 «Дошкільна освіта» з 27 березня по 8 травня 2023 року. Учасники першого туру написали есе на визначені теми, а другий тур охопив розбір педагогічних ситуацій з метою перевірки педагогічної майстерності учасників.

олімпіада по підсумки 8.05.23 1

На онлайн-зустрічі учасників Олімпіади із спеціальності 013 «Початкова освіта» уважно слухала предметно-методична комісія у такому складі: Матвієнко О. В. – професор, завідувачка кафедри початкової освіти, Губарєва Д. В. – старший викладач кафедри початкової освіти, Себало Л. І. – доцент кафедри початкової освіти, Коханко О. Г. – доцент кафедри початкової освіти педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова. До членів журі були долучені наші стейкхолдери, які забезпечують зв'язок між практикою та теорією, допомагають забезпечити відповідність педагогічної підготовки реальним вимогам суспільства, сприяють підвищенню якості освіти та розвитку педагогічної науки: Атаманчук Антон, випускник нашої спеціальності та практикуючий вчитель початкових класів гімназії №287, а також Чекиш Назар Вікторович, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗЗСО №13, вчитель історії.

олімпіада по підсумки 8.05.23 1олімпіада по підсумки 8.05.23 1

Другий тур Олімпіади пройшов вдало. Учасники продемонстрували чудові результати, перемагаючи гідних суперників. Потенційні абітурієнти отримали сертифікати, а також було визначено призові місця: Білий Святослав Анатолійович – І місце (200 балів із 200 можливих), Кононова Анастасія Сергіївна та Гуменюк Катерина Юріївна розділили ІІ місце в рейтингу (по 192 бали) та Мажара Даніїл Геннадійович посів ІІІ місце (190 б.). Хороші результати продемонстрували: Біла Вікторія Сергіївна, Перестенко Алла Ігорівна, Козловська Христина Романівна, Комериста Даяна Русланівна.

олімпіада по підсумки 8.05.23 1олімпіада по підсумки 8.05.23 1

олімпіада по підсумки 8.05.23 1

Вітаємо переможців Олімпіади та бажаємо самовдосконалення й набуття нових знань у галузі початкової освіти!

Чекаємо всією драгоманівською родиною!