Щиро вітаємо колегу з всеукраїнським професійним визнанням!

Щиро вітаємо професора Телецьку Людмилу Іванівну з всеукраїнським професійним визнанням як голови журі Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2023"! Керівництво кафедри початкової освіти отримало подяку щодо участі нашої колеги у цій важливій професійній справі. Пишаємося і приєднуємося до привітань!

Ми, члени журі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2023» у номінації «Початкова освіта», висловлюємо подяку Вам за те, що професор кафедри початкової освіти Телецька Людмила Іванівна виявила високу професійність та фахову компетентність у проведенні всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2023». Цінуємо її методичну майстерність. Людмила Іванівна продемонструвала високий науково – методичний рівень володіння практичними навичками та предметними компетентностями. Вона чудово володіє організаторськими здібностями, вмінням комунікувати та працювати у команді. Пишаємося, що такі компетентні фахівці, як Людмила Іванівна, працюють під Вашим мудрим керівництвом і є головою журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2023».

члени журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2023»

квіти вітаємо