Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Екскурсія в музей Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Екскурсія в музей Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Під час вивчення дисципліни «Історія вітчизняної та зарубіжної початкової освіти» студенти 1 курсу спеціальності «Початкова освіта» за підтримки декана педагогічного факультету проф. Олефіренка Т.О. та сприяння завідувача кафедри початкової освіти проф. Матвієнко О.В. мали можливість разом зі своїм викладачем доц. Севастюк М.С. відвідати музей Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Завідувачка музею канд. істор.наук Сидорчук Т.М. ознайомила першокурсників із історією створення навчального закладу, особливостями організації навчального процесу на різних історичних етапах його діяльності, життєвим шляхом особистостей, які заснували академію або були її випускниками. Студенти мали можливість потримати в руках історичні документи та по-справжньому відчути історію вітчизняної освіти, поспілкуватись із одногрупниками та отримати від них психологічну підтримку.

музей НУКМА 05.23 1