Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра початкової освіти та інноваційної педагогіки Оголошення та події кафедри Підсумкова конференція з пропедевтичної практики студентів ІІ курсу спеціальності "Початкова освіта"

4 грудня 2020 року в режимі онлайн відбулася підсумкова конференція з пропедевтичної практики студентів ІІ курсу спеціальності "Початкова освіта". Підвела підсумки даної практики, зупинившись на її головних аспектах і особливостях для даної спеціальності відповідальна за організацію і проведення практики доц. Тесленко Т.В. Методисти пропедевтичної практики (доц. Григоренко В.Є., доц. Себало Л.І.) відзначили, що практиканти, успішно виконавши всі завдання практики, підтвердили належний рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей, виявили ініціативність, відповідальність та креативність.

4.12.20 1

4.12.20 2