Онлайн-засідання кафедри ПМПН (від 2 грудня 2020 р.)

2.12.2020 онлайн засідання 1
2 грудня 2020 р. проведено чергове засідання кафедри педагогіки та методики початкового навчання в онлайн-режимі.
Завідувачем кафедри професором Оленою Валеріївною Матвієнко, яка була адміністратором онлайн-засідання, на порядок денний було винесено ряд питань, зокрема про загальну готовність кафедри до організації підсумкової атестації здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти; результати антиплагіатної перевірки магістерських досліджень; доцент М. С. Севастюк ознайомила викладачів кафедри з результатами рубіжного контролю бакалаврів і магістрів спеціальності «Початкова освіта», а також нагадала викладачам про необхідність внесення уточнень у робочі програми з дисциплін кафедри з урахуванням змін в оцінюванні поточних навчальних досягнень студентів;
куратори ЄКТС надали інформацію з упровадження заходів соціального супроводу студентів під час карантину відповідно до плану виховної роботи кафедри педагогіки та методики початкового навчання; доцент Т. В. Тесленко ознайомила присутніх із результатами педагогічної практики «Шкільний день»; про зміни у програмах практик кафедри з урахуванням дистанційного навчання та організацію роботи кафедри зі стейкхолдерами заслухали доцента І. М. Янковську; доцент О. Г. Коханко доповіла про стан підготовки студентських наукових робіт до участі в І турі конкурсу з педагогіки та фахових методик; доцент О. М. Лук'янченко доповіла про наповнення сторінки сайту кафедри актуальними матеріалами; про роботу з базою ЄКТС та ведення електронних журналів викладачами заслухали всіх кураторів кафедри; доценти О. М. Кондратюк та Л. В. Колесник розповіли про підготовку бакалаврів 4 курсу до ЗНО з іноземної мови при вступі до магістратури. На завершення засідання кафедри всі учасники висловили впевненість в якнайшвидшій зустрічі в стінах Нашого Університету і побажали один одному міцного здоров’я, гарного настрою та успішної реалізації цікавих ідей.
2.12.2020 онлайн засідання 2