Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Профорієнтаційний захід із майбутніми випускниками Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського

12 грудня 2023 року в рамках освітньої-професійної програми "Педагогіка дозвілля" професорсько-викладацьким складом кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова у складі завідувачки, доктора педагогічних наук, професора Кушнірук С.А., доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Лещенко Н.А. та доцента кафедри, кандидата педагогічних наук Порядченко Л.А. проведена зустріч із майбутніми випускниками Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, який нещодавно долучився до складу стейкхолдерів кафедри.

Проорієнт Гадяч 1

Під час зустрічі студенти ознайомилися із історією університету та кафедри, дізналися про особливості представленої програми, а також можливості та перспективи, які на них чекають в майбутній професійній діяльності.

Учасники профорієнтаційного заходу мали можливість поставити питання та пройти реєстрацію для подальшої взаємодії із кафедрою.

Дякуємо адміністрації коледжу: директору, заслуженому працівнику культури України Насменчуку А.М. та заступнику директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв’язків, викладачу-методисту вищої категорії Боцулі С.П. за співпрацю.

Проорієнт Гадяч 1