Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра педагогіки Оголошення та події кафедри Опитування учасників освітнього процесу щодо ОП Педагогіка дозвілля ОР Бакалавр

Опитування учасників освітнього процесу щодо ОП Педагогіка дозвілля ОР Бакалавр

Центр моніторингу якості освіти разом з кафедрою педагогіки педагогічного факультету провели опитування серед здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників (НПП), роботодавців та випускників щодо ОП Педагогіка дозвілля ОР Бакалавр.

100% здобувачів вищої освіти ознайомлені з процедурою вибору вибіркових навчальних дисциплін. 92,9% опитаних надають перевагу дистанційній формі навчання і вважають, що система і критерії оцінювання дисциплін на освітній програмі (ОП) були прозорими і об*єктивними із застосуванням різних форм контролю. 100% респондентів не стикалися з фактами корупції на ОП під час навчання.

Обираючи форми і методи провадження навчальної та наукової роботи, 100% викладачів враховують думку здобувачів вищої освіти. 85,7% респондентів повністю дотримуються принципів академічної доброчесності в процесі викладацької та наукової роботи і 14,3% – переважно дотримуються.

Щодо складності навчання за обраною освітньою програмою 60% випускників відповіли, було "легко", 40% – "важко". 80% респондентів вважають практичну орієнтованість програми достатньою. 100% випускників отримали підтримку університету у пошуку місця проходження практики.

90,9% роботодавців думають, що ОП Педагогіка дозвілля відповідає вимогам ринку праці і 100% вважають, що сучасний ринок праці потребує фахівців, які навчаються за ОП Педагогіка дозвілля ОР Бакалавр.

З результатами опитування можна ознайомитись за посиланням: Загальний звіт про опитування щодо якості ОП Педагогіка дозвілля ОР Бакалавр↓