Ви тут:  Головна Факультет Структура Кафедри Кафедра української й іноземних мов та методик викладання в початковій і дошкільній освіті Оголошення та події кафедри Засідання підсекції «Інноваційні підходи у формуванні іншомовної компетентності молодших школярів» («Освіта і наука – 2024»; 11.04.2024)

11 квітня 2024 року, об 11:00 у рамках щорічної звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2024» в УДУ імені Михайла Драгоманова відбулося засідання підсекції «Інноваційні підходи у формуванні іншомовної компетентності молодших школярів», керівник секції Пугач Юлія Миколаївна.

освіта і наука 2024 к мов 11.04.24 1освіта і наука 2024 к мов 11.04.24 1

Результати своїх наукових пошуків представили студенти групи 4 ПНМС Лехкобит Соломія Олександрівна на тему «Формування соціокультурної компетентності молодших школярів ігровими засобами на уроках іноземної мови». Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, професор Бернацька Олена Володимирівна. Студентка Сітнікова Віталіна Володимирівна на тему «Розвиток критичного мислення молодших школярів засобами інтерактивних технологій». Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Лук’янчук Світлана Федорівна.

З доповідями та презентаціями виступили також магістранти спеціальності «Початкова освіта» заочного відділення (1.4 роки навчання): Куртова Валерія Миколаївна, «Ігрові технології як навчальна стратегія формування мовленнєвої компетентності молодшого школяра». Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Комогорова Марина Іванівна.

Мігаль Тамара Сергіївна, «Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності молодших школярів засобами інтерактивного навчання». Науковий керівник – кандидат філологічних наук, доцент Пугач Юлія Миколаївна.

Соловей Галина Валеріївна, «Формування комунікативних навичок молодших школярів інтерактивними засобами в освітньому середовищі НУШ». Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Комогорова Марина Іванівна.

Бажаємо студента сил і натхнення для подальших наукових пошуків і успішного захисту дипломних робіт!

освіта і наука 2024 к мов 11.04.24 1освіта і наука 2024 к мов 11.04.24 1освіта і наука 2024 к мов 11.04.24 1освіта і наука 2024 к мов 11.04.24 1